Kerst en herfstgeuren.....
- Frozen Spicy bosbessen
Deze geur is een perfecte mix van fruit en kruiden.
Geniet van de kalmerende tonen van appel, bevroren bes, citroen, balsemspar, kaneel, kruidnagel, cederhout, berglucht en musk.€ 2,25 géén afbeelding beschikbaar
Guardian Angel€ 1,75- Hot fudge browny
Hot Fudge Brownie verrukkelijk!!!!!
Het aroma van vers gebakken chocoladebrownies gesmoord in hete toffeesaus met een vleugje vanille.€ 1,95 - Hotty Maple Toddy
Een warm, drankje na het diner met een uitgesproken smaak van de esdoorn en rum met een body van romige vanille op een basis van gekarameliseerde suiker basisnoot.
Top Notes: Chilled Whiskey Accord, vanille-essence, Lemon…€ 1,85 - Merry Merry Christmas
Merry Christmas geeft de geur aan van het seizoen met dit uitnodigende feel good-akkoord.
De geur ontvouwt zich met een pittige, opwekkende mix van citrus, sinaasappel en citroen, terwijl het hart van jasmijn en verse dennen…€ 1,95 - Mince Pie& Brandy
Mince Pie & Brandy ,een warme kerstgeur met rozijnen, vijgen, rozijnen en appels verrijkt met gemalen kaneel, amandelen en een vleugje sinaasappelschil gedrenkt in hete bedwelmende brandewijn.
Deze moet je zeker geprobeerd…€ 1,95 - Mistletoe&Ivy
Mistletoe en Ivy parfumolie een combinatie van ceder blad, Siberische spar, Engels hulst, maretak, kamfer, klimop, sandelhout, vetiver, en musk. Een sensuele geur om gekust te worden onder de Mistletoe en Ivy!
€ 1,75 - Moonlight Mistletoe
Moonlight Maretak
Een betoverende kruiden geur met topnoten van pittige limoen gekoeld door hints van groen blad , galbanum en basilicum gevolgd door fruitige noten van appel , cassis en meloen . Een hart van jasmijn en lelie ,…€ 2,25 - Pommander Bestseller!
Een pittige geur met dominante noten van kaneel en oranje ondersteunend door kruidnagel, laurier, galbanum, citroengras, amandel, cassis, vanille en musk.Een Bestseller!!!!!!!!!!!!
€ 2,25 - Red Apple
Red Apple Wreath
Een rijke geur van heerlijke verse rode glanzende sappige appels
Snelle trace/verkleurd naar geel/beige€ 1,95 - Red hot Cinnamon A Bestseller
Red hot Cinnamon de geur van heerlijke aromatische rode kaneelsnoepjes . A Best Seller!
€ 1,95 géén afbeelding beschikbaar
Sinaasappel Patchouli€ 1,75- Snow Bubbles GEWELDIG va 10ml
Snow Bubbles Fragrance Oil is vergelijkbaar met de geur van de populaire high street bath bomb retailer.
Je kunt de bubbels bijna ruiken! Het is een schone en verfrissende sprankelende citrus met tonen van sneeuw, groen en musk.€ 2,25 géén afbeelding beschikbaar
Snowing Honeysuckle an elderflowerDeze weelderige, winterse bloemengeur ontvouwt zich zachtjes met subtiele citrusnuances van mandarijn en citroen, versterkt door sappige winterbessen.
De geur komt volledig tot bloei door bloemige tonen van bevroren kamperfoelie,…€ 1,75